F9469PC-0.5-5
Číslo produktu DigiKey
1067-F9469PC-0.5-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F9469PC-0.5-5
Popis
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X5YDS
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přenos lepidla Pásky Akrylový, 100MP Lepidlo Průhledný 0,50" (12,70mm) 1/2" X 15' (4,6m) 5 yds
Kategorie
Snímače teploty - analogový a digitální výstup - průmysl
0,0040" (4,0mil, 0,102mm)
Výrobce
3M (TC)
Šírka
0,50" (12,70mm) 1/2"
Řada
Délka
15' (4,6m) 5 yds
Balení
Hromadné balení
Barva
Průhledný
Stav součásti
Aktivní
Využití
Přídavné zařízení, Vysokoteplotní aplikace
Typ pásy
Přenos lepidla
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Lepidlo
Akrylový, 100MP
Skladovatelnost
24 měsíců
Podkladová vrstva, nosič
Obložení - kraftový papír s polymerovým obložením
Úložná/chladicí teplota
60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C)
Tloušťka
0,0090" (9,0mil, 0,229mm)
Základní číslo produktu
Snímač teploty - termostaty - mechanika - průmysl
0,0050" (5,0mil, 0,127mm)