F9460PCSQ-12(6)
Číslo produktu DigiKey
1067-F9460PCSQ-12(6)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F9460PCSQ-12(6)
Popis
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 12"X12"
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přenos lepidla Pásky Akrylový, 100MP Lepidlo Průhledný 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategorie
Snímače teploty - analogový a digitální výstup - průmysl
0,0040" (4,0mil, 0,102mm)
Výrobce
3M (TC)
Šírka
12,00" (304,80mm)
Řada
Délka
12,00" (304,80mm)
Balení
Hromadné balení
Barva
Průhledný
Stav součásti
Aktivní
Využití
Přídavné zařízení, Vysokoteplotní aplikace
Typ pásy
Přenos lepidla
Teplotní rozsah
300°F (149°C)
Lepidlo
Akrylový, 100MP
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Podkladová vrstva, nosič
Obložení - kraftový papír s polymerovým obložením
Skladovatelnost
24 měsíců
Tloušťka
0,0060" (6,0mil, 0,152mm)
Úložná/chladicí teplota
60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C)
Snímač teploty - termostaty - mechanika - průmysl
0,0020" (2,0 mil, 0,051mm)