F9460PC-0.75-5
Číslo produktu DigiKey
1067-F9460PC-0.75-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
F9460PC-0.75-5
Popis
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4"X5YDS
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přenos lepidla Pásky Akrylový, 100MP Lepidlo Průhledný 0,75" (19,05mm) 3/4" X 15' (4,6m) 5 yds
Kategorie
Snímače teploty - analogový a digitální výstup - průmysl
0,0040" (4,0mil, 0,102mm)
Výrobce
3M (TC)
Šírka
0,75" (19,05mm) 3/4"
Řada
Délka
15' (4,6m) 5 yds
Balení
Hromadné balení
Barva
Průhledný
Stav součásti
Aktivní
Využití
Přídavné zařízení, Vysokoteplotní aplikace
Typ pásy
Přenos lepidla
Teplotní rozsah
300°F (149°C)
Lepidlo
Akrylový, 100MP
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Podkladová vrstva, nosič
Obložení - kraftový papír s polymerovým obložením
Skladovatelnost
24 měsíců
Tloušťka
0,0060" (6,0mil, 0,152mm)
Úložná/chladicí teplota
60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C)
Snímač teploty - termostaty - mechanika - průmysl
0,0020" (2,0 mil, 0,051mm)