9490LESQ-12(6)
Číslo produktu DigiKey
1067-9490LESQ-12(6)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
9490LESQ-12(6)
Popis
TAPE DBL SIDED CLR 12"X12"
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dvojitý povlak, Oboustranný Pásky Akrylový, 300LSE; Akrylátový, 300MP Lepidlo Průhledný 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategorie
Snímače teploty - analogový a digitální výstup - průmysl
0,0005" (0,5mil, 0,013mm)
Výrobce
3M (TC)
Šírka
12,00" (304,80mm)
Řada
Délka
12,00" (304,80mm)
Balení
Hromadné balení
Barva
Průhledný
Stav součásti
Aktivní
Využití
Přidržovací, Spojování, Montážní prvek
Typ pásy
Dvojitý povlak, Oboustranný
Teplotní rozsah
200°F (93°C)
Lepidlo
Akrylový, 300LSE; Akrylátový, 300MP
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Podkladová vrstva, nosič
Nosič - polyester, Obložení - kraftový papír s polymerovým nátěrem
Skladovatelnost
24 měsíců
Tloušťka
0,0067" (6,7mil, 0,170mm)
Úložná/chladicí teplota
70°F (21°C)
Snímač teploty - termostaty - mechanika - průmysl
0,0062" (6,2mil, 0,157mm)