Obrázek pro 9490LE-11-5 není k dispozici
9490LE-11-5
Číslo produktu DigiKey
1067-9490LE-11-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
9490LE-11-5
Popis
TAPE DBL SIDED CLR 11"X5YDS
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dvojitý povlak, Oboustranný Pásky Akrylový, 300LSE; Akrylátový, 300MP Lepidlo Průhledný 11,00" (279,40mm) X 15' (4,6m) 5 yds
Kategorie
Snímače teploty - analogový a digitální výstup - průmysl
0,0005" (0,5mil, 0,013mm)
Výrobce
3M (TC)
Šírka
11,00" (279,40mm)
Řada
Délka
15' (4,6m) 5 yds
Balení
Hromadné balení
Barva
Průhledný
Stav součásti
Aktivní
Teplotní rozsah
200°F (93°C) max.
Typ pásy
Dvojitý povlak, Oboustranný
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Lepidlo
Akrylový, 300LSE; Akrylátový, 300MP
Skladovatelnost
24 měsíců
Podkladová vrstva, nosič
Nosič - polyester, Obložení - kraftový papír s polymerovým nátěrem
Úložná/chladicí teplota
70°F (21°C)
Tloušťka
0,0067" (6,7mil, 0,170mm)
Základní číslo produktu
Snímač teploty - termostaty - mechanika - průmysl
0,0062" (6,2mil, 0,157mm)