4941CIR-0.75(5) je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
3M (TC)
Skladem : 1
Katalogový list
Dvojitý povlak, Oboustranný Pásky Akrylový Lepidlo Šedá 0,75" (19,05mm) 3/4" prům. X
3M Custom Die Cuts | Digi-Key Daily
4941CIR-0.75(5)
Číslo produktu DigiKey
1067-4941CIR-0.75(5)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4941CIR-0.75(5)
Popis
TAPE DBL SIDED GRAY 3/4" DIA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Šírka
0,75" (19,05mm) 3/4" prům.
Výrobce
3M (TC)
Barva
Šedá
Řada
Využití
Univerzální
Balení
Hromadné balení
Teplotní rozsah
200°F (93°C)
Stav součásti
Zastaralé
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Typ pásy
Dvojitý povlak, Oboustranný
Skladovatelnost
24 měsíců
Lepidlo
Akrylový
Úložná/chladicí teplota
40°F ~ 100°F (4°C ~ 38°C)
Podkladová vrstva, nosič
Akrylátová pěna
Základní číslo produktu
Tloušťka
0,0450" (45,0 mils, 1,143mm)