3304BC-S-12-5
Číslo produktu DigiKey
1067-3304BC-S-12-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3304BC-S-12-5
Popis
RF EMI SHIELDING TAPE 5YDS X 12"
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF EMI Stínicí páska 3304BC-S Měděná fólie Vodivé, Jednostranný 12,000" (304,80mm) X 16,404' (5,00m) X
Kategorie
Šírka
12,000" (304,80mm)
Výrobce
3M (TC)
Lepidlo
Vodivé, Jednostranný
Řada
Materiál
Měděná fólie
Balení
Hromadné balení
Skladovatelnost
12 měsíců
Stav součásti
Aktivní
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Typ
Stínicí páska
Úložná/chladicí teplota
77°F (25°C)