2J6915B-915
Číslo produktu DigiKey
4350-2J6915B-915-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2J6915B-915
Popis
915 MHZ/LORA/ISM SCREW M
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
915MHz ISM Modul Anténa RF 902MHz ~ 928MHz 4dBi SMA samec Montáž pomocí šroubů
Kategorie
VSWR
1,4
Výrobce
2J Antennas
Útlum odrazu
-16.1dB
Balení
Sáček
Zisk
4dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
25 W
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Vlastnosti
Kabel - 3m
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Koncovka
SMA samec
Kmitočet (střed / pásmo)
915MHz
Ochrana proti vniknutí
IP67, IP69
Kmitočtový rozsah
902MHz ~ 928MHz
Způsob montáže
Montáž pomocí šroubů
Typ antény
Modul
Výška (max)
1,008" (25,60mm)