Víceprotokolový LPWAN dvoujádrový modul STM32WL5MOC
Bezdrátový certifikovaný modul STM32WL5MOC s dlouhým dosahem a ultra-nízkou spotřebou od společnosti
- Jednotka CPU Dual-core Arm® Cortex®-M0 a Arm Cortex-M4.
- Akcelerátor ART s rychlostí až 48 MHz.
- 256 kB paměti flash.
- 64 kB paměti SRAM s rádiovým sub-GHz transceiverem
- Vestavěné 32MHz rádiové TCXO a 32kHz RTC krystaly.
- Všechny RF komponenty pro přenos a příjem odpovídající sítě, včetně výchozího anténního filtru.
- Půdorys modulu STSAFE-A110
- Kovový stínicí potah
- Frekvence 864 MHz až 928 MHz