Tranzistor STGSH80HB65DAG ACEPACK IGBT pro automobilový průmysl
Obvod STGSH80HB65DAG od společnosti
- Kvalifikace AQG 324
- Řada vysokorychlostních spínacích produktů
- Maximální provozní teplota přechodu TJ = +175 °C
- Nízké napětí VCE(sat) = 1,7 V (typ.) při IC = 80 A