APXA100ARA151MH70G is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Chemi-Con
In Stock: 410
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 6 906
Datasheet
Direct
Nichicon
In Stock: 5 965
Upgrade
Nichicon
In Stock: 39
In Stock: 729
150 µF 10 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 27mOhm 15000 Hrs @ 105°C