FDSD0630-H-1R0M=P3 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Sumida America Inc.
In Stock: 3 179
Datasheet
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 9.4 A 11mOhm Max Nonstandard