Produktový index > Optoelektronika > Vláknová optika - moduly transceiveru

Vláknová optika - moduly transceiveru

Výsledky: 4 931
4 931 Zbývá
Možnosti filtru:
Výrobce
Vymazat
Balení
Vymazat
Řada
Vymazat
Stav součásti
Vymazat
Datová rychlost
Vymazat
Vlnová délka
Vymazat
Aplikace
Vymazat
Napájecí napětí
Vymazat
Typ konektoru
Vymazat
Způsob montáže
Vymazat
Více filtrů
Méně filtrů
Třídit výsledky podle:
Zobrazit ceny za:
  • Stav zásob
  • Dostupná média
  • Životní prostředí
  • PRODUKT SLUŽBY MARKETPLACE
4 931 Zbývá
Počet výsledků na stránku
Strana 1/198
|< < 1 2 3 4 5 >|
Porovnat součásti Datasheets Obrázek Objednací číslo Digi-Key Objednací číslo výrobce Výrobce Popis DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ
Jednotková cena
USD
Minimální množství Balení Řada Stav součásti Datová rychlost Vlnová délka Aplikace Napájecí napětí Typ konektoru Způsob montáže
   
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 105 - Ihned K dispozici: 105 $30.90000
-
Hromadné balení
-
Datum posledního nákupu 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 525 - Ihned K dispozici: 525 $32.87000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Všestranný odkaz Montáž na povrch
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 676 - Ihned K dispozici: 676 $36.28000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Všestranný odkaz Montáž na povrch
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 184 - Ihned K dispozici: 184 $36.28000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Všestranný odkaz Montáž na povrch
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1 104 - Ihned K dispozici: 1 104 $41.08000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Průchozí otvor
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 4 521 - Ihned K dispozici: 4 521 $42.70000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 2,125Gbps 850nm Univerzální 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 4 602 - Ihned K dispozici: 4 602 $44.77000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP
FTLX8574D3BCV Datasheet FTLX8574D3BCV - Finisar Corporation 775-1170-ND FTLX8574D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM 2 311 - Ihned K dispozici: 2 311 $54.70000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 10,3Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP+
FTLF8528P3BNV Datasheet FTLF8528P3BNV - Finisar Corporation 775-1097-ND FTLF8528P3BNV Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM 467 - Ihned K dispozici: 467 $54.70000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 8,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP+
FTLF8519F2GNL Datasheet FTLF8519F2GNL - Finisar Corporation 775-1037-ND FTLF8519F2GNL Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 188 - Ihned K dispozici: 188 $56.99000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC duplexní Zásuvný, SFP
FTLF1323P1BTR Datasheet FTLF1323P1BTR - Finisar Corporation 775-1019-ND FTLF1323P1BTR Finisar Corporation TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM 236 - Ihned K dispozici: 236 $58.34000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V ~ 3,5V LC duplexní Zásuvný, SFP
HFBR-5961LZ Datasheet HFBR-5961LZ - Broadcom Limited 516-2777-ND HFBR-5961LZ Broadcom Limited TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5 215 - Ihned K dispozici: 215 $59.73000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC duplexní Průchozí otvor
FTLF8524E2GNV Datasheet FTLF8524E2GNV - Finisar Corporation 775-1043-ND FTLF8524E2GNV Finisar Corporation TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM 0 K dispozici: 0 $60.17000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 4,25Gbps 850nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC duplexní Průchozí otvor
FTLX8574D3BNL Datasheet FTLX8574D3BNL - Finisar Corporation 775-1181-ND FTLX8574D3BNL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 635 - Ihned K dispozici: 635 $60.17000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 10,5Gbps 850nm Ethernet, Vláknový kanál 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP+
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 211 - Ihned K dispozici: 211 $63.21000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 100Mbps 1300nm Univerzální 3,3V MTRJ Průchozí otvor
FTLF1318P3BTL Datasheet FTLF1318P3BTL - Finisar Corporation 775-1082-ND FTLF1318P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM 407 - Ihned K dispozici: 407 $63.81000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 1,25Gbps 1310nm Ethernet, Vláknový kanál 3,3V LC duplexní Zásuvný, SFP
AFBR-59E4APZ Datasheet AFBR-59E4APZ - Broadcom Limited 516-3467-ND AFBR-59E4APZ Broadcom Limited TXRX 1210NM MULTIMODE SFF 176 - Ihned K dispozici: 176 $63.99000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 125MBd 1308nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC Zásuvný, SFP
-
AFBR-FS13B25 - Broadcom Limited 516-AFBR-FS13B25-ND AFBR-FS13B25 Broadcom Limited TRANSCEIVER 1,25GBPS 25MM 160 - Ihned K dispozici: 160 $63.99000 1 Minimum: 1 Nosič
*
Aktivní
-
-
-
-
-
-
FTLX8574D3BTL Datasheet Photo Not Available 775-FTLX8574D3BTL-ND FTLX8574D3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM 135 - Ihned K dispozici: 135 $65.64000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 10,5Gbs 850nm Ethernet, Vláknový kanál 3,14V ~ 3,46V LC duplexní Zásuvný, SFP+
HFBR-5963ALZ Datasheet HFBR-5963ALZ - Broadcom Limited 516-2421-ND HFBR-5963ALZ Broadcom Limited TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5 513 - Ihned K dispozici: 513 $65.70000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 155MBd 1300nm Ethernet 3,3V LC duplexní Průchozí otvor
FCLF8522P2BTL Datasheet FCLF8522P2BTL - Finisar Corporation 775-1077-ND FCLF8522P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 814 - Ihned K dispozici: 814 $67.46000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 1,25Gbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Zásuvný, SFP
FCLF8520P2BTL Datasheet FCLF8520P2BTL - Finisar Corporation 775-1140-ND FCLF8520P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 856 - Ihned K dispozici: 856 $67.46000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Zásuvný, SFP
FCLF8521P2BTL Datasheet FCLF8521P2BTL - Finisar Corporation 775-1141-ND FCLF8521P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M 829 - Ihned K dispozici: 829 $67.46000 1 Minimum: 1 Hromadné balení
-
Aktivní 1000Mbps
-
Ethernet 3,3V RJ45 Zásuvný, SFP
FTLF1217P2BTL Datasheet FTLF1217P2BTL - Finisar Corporation 775-1011-ND FTLF1217P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM 402 - Ihned K dispozici: 402 $69.28000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 200Mbps 1310nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC duplexní Zásuvný, SFP
FTLF1323P1BTL Datasheet FTLF1323P1BTL - Finisar Corporation 775-1018-ND FTLF1323P1BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM 167 - Ihned K dispozici: 167 $70.84000 1 Minimum: 1 Nosič
-
Aktivní 155Mbps 1310nm Ethernet 3,1V ~ 3,5V LC duplexní Zásuvný, SFP
Počet výsledků na stránku
Strana 1/198
|< < 1 2 3 4 5 >|

18:30:22 10.27.2021