Zobrazuje se
1 - 25
z 3 064
Porovnat
Objednací č. Mfr
DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ
Cena
Řada
Balení
Stav produktu
Typ
Konfigurace
Počet měděných portů
Typ mědi
Počet optických portů
Typ vlákna
Porty SFP/XFP
Vlastnosti
Vzdálenost
MTU
Napětí - vstup
Typ konektoru
Způsob montáže
Ochrana proti vniknutí
Provozní teplota
102MC-ST-MDR
102MC-ST
102MC-ST MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
32
Skladem
1 : 6 256,25000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníNeřízenýPevný110/1001100BASE-FX (vícevidový)----10 ~ 30VDCRJ45, STLišta DIN--40°C ~ 80°C
N-TRON Series
1003GX2-B
1003GX2-B GIGABIT SWITCH
Red Lion Controls
33
Skladem
1 : 8 399,65000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníNeřízenýPevný + SFP110/100/1000Do 2SFP2 (SFP)-Liší se-10 ~ 30VDCRJ45, SFPLišta DIN--40°C ~ 85°C
MFG_FOSTCDRI-ST
BB-FOSTCDRI-ST
INDUSTRIAL 232/422/485 TO SINGLE
Advantech Corp
64
Skladem
95
Factory
1 : 12 865,85000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní---------------
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
103
Skladem
230
Factory
1 : 1 572,35000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní--110/1001S několika režimy--2km--RJ45, ST---
N785-P01-SC-SM1
N785-P01-SC-SM1
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
59
Skladem
150
Factory
1 : 4 877,38000 Kč
Maloobchodní balení
-
Maloobchodní balení
Aktivní-Pevný110/100/10001Gigabit (singlemód)--20km-100 ~ 240VACRJ45, SCMontáž na šasi--20°C ~ 60°C
2891320
2891320
FO CONVERTER SC DUPLEX
Phoenix Contact
33
Skladem
5
Factory
1 : 5 686,83000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníNeřízenýPevný110/1001100BASE-FX (vícevidový)--10km-12 ~ 48VDCRJ45, SCLišta DIN-0°C ~ 60°C
BB-FOSTCDRI-INV
BB-FOSTCDRI-INV
FOSTCDRI WITH INVERTED FIBER.
Advantech Corp
29
Skladem
1 : 9 668,02000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníNeřízenýPevný--1---4km-10 ~ 48VDC-Lišta DIN--40°C ~ 80°C
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
Skladem
1 : 6 619,48000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníŘízenýModulární – karta110/1001100BASE-FX (s jedním režimem)-LFPT, Ovládání pomocí SNMP20km--RJ45, SCMontáž do racku-0°C ~ 50°C
FCU-2805SFP
FCU-2805SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
118
Marketplace
1 : 2 844,71000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný + SFP110/100/1000-SFP1---5VRJ45, SFP--0°C ~ 50°C
FCU-100SC-S3-V2
FCU-100SC-S3-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
334
Marketplace
1 : 3 526,50000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/1001S jedním režimem-LFPT30kmJumbo100V ~ 240VRJ45, SCMontáž do racku-0°C ~ 50°C
FCU-100ST-V2
FCU-100ST-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
56
Marketplace
1 : 4 137,76000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/1001S několika režimy-LFPT2kmJumbo100V ~ 240VRJ45, STMontáž do racku-0°C ~ 50°C
FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC
10/100TX TO 100FX POE MEDIA CONV
ICOMTECH, INC.
29
Marketplace
1 : 4 325,84000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/1001S několika režimy--2km-48VRJ45, SC--0°C ~ 50°C
9WPIKA020901
9WPIKA020901
INTERACTIVE DISPLAY ADAPTER
Millitronic Co., LTD
200
Marketplace
1 : 4 678,49000 Kč
Maloobchodní balení
*
Maloobchodní balení
Aktivní---------------
FCU-3002A-SC-S1
FCU-3002A-SC-S1
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
69
Marketplace
1 : 7 005,98000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/100/10001S jedním režimem--10kmJumbo5VRJ45, SCLišta DINIP300°C ~ 50°C
STF-300C-TM02
STF-300C-TM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
98
Marketplace
1 : 7 217,57000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný--1S několika režimy--2km-12VST--0°C ~ 50°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
40
Marketplace
1 : 7 217,57000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný--1S několika režimy--2km-12VSC--0°C ~ 50°C
IMC-C1000-SFP-T
IMC-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT ETHER
ICOMTECH, INC.
246
Marketplace
1 : 7 664,26000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo12V ~ 48VRJ45, SFPLišta DINIP30-40°C ~ 80°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CS30
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
53
Marketplace
1 : 8 346,05000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný--1S jedním režimem--30km-12VSC--0°C ~ 50°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
42
Marketplace
1 : 8 769,23000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V ~ 55VRJ45, SFPLišta DINIP30-10°C ~ 70°C
IMP-C100-ST-M
IMP-C100-ST-M-T
COMPACT 10/100TX TO 100FX INDUST
ICOMTECH, INC.
161
Marketplace
1 : 8 910,29000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/1001S několika režimy-LFPT2km-48V ~ 55VRJ45, STLišta DINIP30-40°C ~ 80°C
IMP-100A-M
IMP-100A-M-T
10/100TX TO 100FX INDUSTRIAL POE
ICOMTECH, INC.
49
Marketplace
1 : 9 309,96000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/1001S několika režimy-LFPT2km-48VRJ45, SCLišta DINIP30-40°C ~ 80°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
137
Marketplace
1 : 10 156,32000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V ~ 55VRJ45, SFPLišta DINIP30-40°C ~ 80°C
FCU-3002A-SC
FCU-3002A-SC
10/100/1000TX TO 1000SX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
431
Marketplace
1 : 14 129,51000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/100/10001S několika režimy--550mJumbo5VRJ45, SCLišta DINIP300°C ~ 50°C
FCU-3002A-SC-S2
FCU-3002A-SC-S2
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
54
Marketplace
1 : 21 840,79000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný110/100/10001S jedním režimem--20kmJumbo5VRJ45, SCLišta DINIP300°C ~ 50°C
FCU-3003-SFP
FCU-3003-SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
47
Marketplace
1 : 27 459,68000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní-Pevný + SFP110/100/10001SFP1--Jumbo240VAC, 72VDCRJ45, LC, SFPLišta DINIP30-10°C ~ 55°C
Zobrazuje se
1 - 25
z 3 064

Převodníky médií


Media converters provide industrial grade media conversion from cable-based Ethernet equipment to fiber-optic protocols such as Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL or 100BASE-FX in singlemode or multimode setup. Fixed or modular configurations with managed or unmanaged topology are selected by number of ports, manufacturer's series, communication distance, mounting and connector types, and voltage input.