Vláknová optika, moduly transceiveru

Výsledky : 4 574
Výrobce
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Řada
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Balení
Hromadné baleníKrabiceMaloobchodní baleníNosičPáska a cívka (TR)SáčekTrubice
Stav produktu
AktivníDatum posledního nákupuNení určeno pro nové konstrukceUkončeno ve společnosti Digi-KeyZastaralé
Datová rychlost
1.06 ~ 10.5Gbps1,0625 ~ 8,5Gbps1,2288 ~ 11,3176Gbps1,288 ~ 7,3728Gbps2,5 ~ 10,3125Gbps4,25 ~ 14,025Gbps8,5 ~ 11,32Gbps8,5 ~ 11,35Gbps8,5 ~ 11,3Gbps8,5, 9,95 ~ 11,3Gb/s8.5 ~ 10.5Gbps9,5 ~ 10,3Gbps
Vlnová délka
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Aplikace
-BezdrátovýEthernetEthernet, SFP+ aktivní optický kabel (AOC)Ethernet, sítěEthernet, telekomunikační/datové komunikační systémyEthernet, Vláknový kanálEthernetová SíťModuly XFP Telecom a DatacomOptickýPráce na síti a komunikacePráce v síti
Napájecí napětí
0V ~ 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V ~ 5,25V2,97V ~ 3,63V3V ~ 10V3V ~ 3,6V
Typ konektoru
-Duplexní SCDuplexní STESCON® duplexníGBICJIS F07LaserwireLCLC duplexníLC simplexníLC/UPCM12
Způsob montáže
1x9 SC-CFPCFP4GBICMěď GBICMontáž na panelMontáž na povrchMontáž na šasiMontáž pomocí šroubůPrůchozí otvorZasouvací SFF8436
Skladové možnosti
Možnosti ochrany životního prostředí
Média
PRODUKT SLUŽBY MARKETPLACE
4 574Výsledky

Zobrazuje se
z 4 574
Porovnat
Objednací č. Mfr
DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ
Cena
Řada
Balení
Stav produktu
Datová rychlost
Vlnová délka
Aplikace
Napájecí napětí
Typ konektoru
Způsob montáže
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
161
Skladem
1 : 834,45000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
250MBd
650nm
Převod všeobecných dat
3,3V
-
Průchozí otvor
AFBR-5972
AFBR-5972Z
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
826
Skladem
1 : 884,25000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Všestranný odkaz
Montáž na povrch
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Coherent
854
Skladem
1 : 898,14000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Univerzální
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
224
Skladem
1 : 955,12000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
-
650nm
-
5V
Všestranný odkaz
Montáž na povrch
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2 085
Skladem
1 : 961,14000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
100Mbps
1300nm
Univerzální
3,3V, 5V
SC
Průchozí otvor
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
1 732
Skladem
1 : 1 032,94000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
463
Skladem
1 : 1 057,25000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
100Mbps
1300nm
Univerzální
3,3V, 5V
SC
Průchozí otvor
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP
Broadcom Limited
326
Skladem
1 : 1 057,25000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
100Mbps
1300nm
Univerzální
3,3V, 5V
ST
Průchozí otvor
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
273
Skladem
1 : 1 104,96000 Kč
Trubice
-
Trubice
Aktivní
100Mbps
1300nm
Ethernet
3,3V, 5V
SC
Průchozí otvor
FTLF8526P3BNL
FTLF8526P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Coherent
1 318
Skladem
1 : 1 186,95000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Není určeno pro nové konstrukce
6,1Gbps
850nm
Bezdrátový
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
643
Skladem
1 : 1 225,40000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
10,3Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
882
Skladem
1 : 1 287,46000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
483
Skladem
1 : 1 327,76000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
76
Skladem
1 : 1 327,76000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1 179
Skladem
1 : 1 331,70000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Není určeno pro nové konstrukce
14,025Gbps
850nm
Spojení vláknových kanálů
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
2 648
Skladem
1 : 1 346,06000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
1 164
Skladem
1 : 1 408,13000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Průchozí otvor
54
Skladem
1 : 1 434,76000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
125MBd
1310nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1 078
Skladem
1 : 1 488,72000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
3,7Gbps
850nm
Bezdrátový
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Coherent
517
Skladem
1 : 1 488,72000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
8,5Gbs
850nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
56
Skladem
1 : 1 496,83000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
125MBd
1308nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC
Zásuvný, SFP
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE
FIBER TXRX SFP 1.25GBPS
Tripp Lite
74
Skladem
280
Továrna
1 : 1 524,39000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
1,25Gbps
-
Ethernet
-
RJ45
Zásuvný, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
626
Skladem
1 : 1 528,79000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
10,5Gbs
850nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,14V ~ 3,46V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Coherent
55
Skladem
1 : 1 528,79000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
200Mbps
1310nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Coherent
335
Skladem
1 : 1 535,97000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
10Gbps
1310nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
Zobrazuje se
z 4 574

Vláknová optika, moduly transceiveru


Moduly optických transceiverů jsou adaptivní tělesa pro optické kabely obsahující zdroj světla pro přenos dat optickým kabelem a fotodiodu pro příjem dat z optických vláken. Možnosti montáže zahrnují zásuvné moduly CXP, QSFP, SFF, SFP a XFP, povrchové nebo průchozí, CFP, 1x9 SC a panel. Mezi základní parametry výběru patří rychlost přenosu dat, vlnová délka, aplikace a typ konektoru.