Zobrazuje se
1 - 25
z 64 603
Porovnat
Objednací č. Mfr
DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ
Cena
Řada
Balení
Stav produktu
1. konektor
2. konektor
Průměr kabelu
Typ kabelu
Vlastnosti
Typ vlákna
Délka - celková
Typ
Stupeň ochrany
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 081
Skladem
1 : 193,49000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
Aktivní--0,09" (2,2mm)Drásané vláknoÚtlumový článek-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
1 227
Skladem
1 : 489,95000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
Aktivní--0,09" (2,2mm)Drásané vláknoÚtlumový článek-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1 453
Skladem
1 300
Factory
1 : 490,65000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1251,00' (305mm)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
26
Skladem
1 : 7 395,31000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexní (4)MTP0,12" (3,0mm)-Přetlak50/1259,8' (3,0m)S několika režimy, Duplexní-
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
215
Skladem
1 : 191,14000 Kč
Sáček
-
Sáček
AktivníZástrčka ToslinkZástrčka Toslink0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0m)--
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
9 016
Skladem
7 550
Factory
1 : 192,78000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníZástrčka ToslinkZástrčka Toslink----6,6' (2,0m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00150
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M
CNC Tech
109
Skladem
1 : 267,07000 Kč
Sáček
-
Sáček
AktivníZástrčka ToslinkZástrčka Toslink0,16" (4,0mm)---4,9' (1,5m)--
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
126
Skladem
1 : 302,57000 Kč
Sáček
-
Sáček
AktivníZástrčka ToslinkZástrčka Toslink0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0m)--
DK-2611-05
DK-2611-01
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
145
Skladem
1 : 322,32000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/1253,3' (1,0m)S několika režimy, Duplexní-
N318-xxM Series
N318-01M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M
Tripp Lite
258
Skladem
930
Factory
1 : 429,29000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníST (2)-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1253,3' (1,0m)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
504
Skladem
1 : 439,87000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníST (2)ST (2)-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1253,00' (914mm)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
101
Skladem
950
Factory
1 : 470,20000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1253,3' (1,0m)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
351
Skladem
5 100
Factory
1 : 477,49000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipNízkodýmivý, Zipcord50/1256,6' (2,0m)S několika režimy, Duplexní, OM3LSZH
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
169
Skladem
100
Factory
1 : 480,78000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipNízkodýmivý, Zipcord50/1251,64' (500mm)S několika režimy, Duplexní, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
264
Skladem
1 : 489,01000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/1253,3' (1,0m)S několika režimy, Duplexní-
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
420
Skladem
1 : 489,95000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLCLC0,09" (2,2mm)Dvojitý zipÚtlumový článek, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
112
Skladem
1 : 490,65000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipNízkodýmivý, Zipcord50/1253,3' (1,0m)S několika režimy, Duplexní, OM3LSZH
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
143
Skladem
1 220
Factory
1 : 490,65000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1256,6' (2,0m)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
624
Skladem
1 : 501,23000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/1259,8' (3,0m)S několika režimy, Duplexní-
N820-xxM Series
N820-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
8
Skladem
100
Factory
1 : 513,46000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipNízkodýmivý, Zipcord50/1259,8' (3,0m)S několika režimy, Duplexní, OM3LSZH
DK-2611-05
DK-2611-10
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
111
Skladem
71
Factory
1 : 517,69000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/12532,8' (10,0m)S několika režimy, Duplexní-
N370 M Series
N370-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
119
Skladem
3 200
Factory
1 : 576,23000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipRiser, Zipcord8,3/1253,3' (1,0m)S jedním režimem, DuplexníFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
516
Skladem
30
Factory
1 : 823,32000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/12549,2' (15,0m)S několika režimy, Duplexní-
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
226
Skladem
1 : 863,29000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,09" (2,2mm)Dvojitý zipÚtlumový článek, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
115
Skladem
1 : 863,29000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníDuplexní SCDuplexní SC0,09" (2,2mm)Dvojitý zipÚtlumový článek, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
Zobrazuje se
1 - 25
z 64 603

Optické kabely


Fiber Optics are cables that contains a glass or plastic thread enclosed within a jacketed material.