Optické kabely

Výsledky : 31 627
Výrobce
3MAdvantech CorpAKYGAAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsBanner Engineering CorporationBel Inc.Belden Inc.
Řada
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
Balení
CívkaHromadné baleníKrabiceMaloobchodní baleníNosičPouzdroPáska a cívka (TR)Sáček
Stav produktu
AktivníDatum posledního nákupuUkončeno ve společnosti Digi-KeyZastaralé
1. konektor
-APFDuplexní CSDuplexní FCDuplexní LC, PojistkaDuplexní SCDuplexní SCRJDuplexní STFC (2)FCFC/APCFC/UPC
2. konektor
-APFDuplexní CSDuplexní FCDuplexní SCDuplexní SCRJDuplexní STFC (2)FCFC/APCFC/UPCFSMA
Průměr kabelu
0,01" (0,3mm)0,02" (0,5mm)0,02" (0,6mm)0,03" (0,9mm)0,04" (1,0mm)0,05" (1,3mm)0,06" (1,6mm)0,06" (1,6mm), 0,13" (3,4mm)0,07" (1,8mm)0,08" (2,0mm)0,08" (2,0mm), 0,16" (4,0mm)0,09" (2,2mm)
Typ kabelu
-Drásané vláknoDvojitý zipFiber FanoutKanálOdlamovacíOptický rozvaděčSmyčkaVlákno citlivé na ohyb (BIF)Vlákno pásky
Vlastnosti
6ks2ks-Adaptér, nedýmivýChladičIP20IP20, NízkodýmivýIP20, ZipcordIP65, IP67IP66, IP68, IP69KIP66, IP68, IP69K, NízkodýmivýIP67
Typ vlákna
1,6/1258/1258,2/1258,3/1258,3/125, 62,5/1259/1259,5/12550/12550/25052/12562,5/125200/230980/1000-
Délka - celková
0,3' (0,1m), 0,4' (0,1m)0,47' (130mm)0,49' (150mm)0,50' (152mm)0,56' (170mm)0,59' (180mm)0,66' (200mm)0,67' (203mm)0,82' (250mm)0,98' (300mm)1,00' (305mm)1,02' (310mm)
Typ
-Duplex, OM3Duplex, OM4Duplexní, OS2Duplexní, POFMultimode, Simplex, OM4OM2OM4POFS jedním režimemS jedním režimem, DuplexníS jedním režimem, Duplexní, OS1
Stupeň ochrany
-FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
Skladové možnosti
Možnosti ochrany životního prostředí
Média
PRODUKT SLUŽBY MARKETPLACE
31 627Výsledky

Zobrazuje se
z 31 627
Porovnat
Objednací č. Mfr
DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ
Cena
Řada
Balení
Stav produktu
1. konektor
2. konektor
Průměr kabelu
Typ kabelu
Vlastnosti
Typ vlákna
Délka - celková
Typ
Stupeň ochrany
HFBR-RNS SERIES
HFBR-RNS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 211
Skladem
1 : 169,02000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníVersaLinkVersaLink0,09" (2,2mm)Drásané vláknoÚtlumový článek-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS002Z
HFBR-RNS002Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M
Broadcom Limited
1 016
Skladem
1 : 208,07000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníSCSC0,09" (2,2mm)Dvojitý zip--6,6' (2,0m)POF-
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
600
Skladem
1 : 285,04000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
Aktivní--0,09" (2,2mm)Drásané vláknoÚtlumový článek-16,4' (5,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1 016
Skladem
900
Továrna
1 : 420,94000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1251,00' (305mm)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
302
Skladem
2 510
Továrna
1 : 552,50000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipNízkodýmivý, Zipcord50/12516,4' (5,0m)S několika režimy, Duplexní, OM3LSZH
1062835101
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
53
Skladem
1 : 8 621,64000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexní (4)MTP0,12" (3,0mm)-Přetlak50/1259,8' (3,0m)S několika režimy, Duplexní-
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 219
Skladem
1 : 169,02000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
Aktivní--0,09" (2,2mm)Drásané vláknoÚtlumový článek-3,3' (1,0m)POF-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8 948
Skladem
6 550
Továrna
1 : 177,47000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníZástrčka ToslinkZástrčka Toslink----6,6' (2,0m)--
IF 1L1M-0-5
IF 1L1M-0-5
FIBER OPTIC CBL VL-VL POF 500MM
Industrial Fiber Optics
159
Skladem
1 : 185,69000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníVersaLinkVersaLink0,09" (2,2mm)---1,64' (500mm)POF-
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
375
Skladem
1 650
Továrna
1 : 428,25000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníST (2)ST (2)-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1253,00' (914mm)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
1 238
Skladem
1 : 437,84000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníST (2)-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1256,6' (2,0m)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
130
Skladem
340
Továrna
1 : 456,80000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/1253,3' (1,0m)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
392
Skladem
1 : 486,95000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/1259,8' (3,0m)S několika režimy, Duplexní-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
171
Skladem
1 : 753,49000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníDuplexní SCDuplexní SC0,09" (2,2mm)Dvojitý zipÚtlumový článek, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
111
Skladem
1 : 799,86000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/12549,2' (15,0m)S několika režimy, Duplexní-
N302-xxM Series
N302-30M
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 30M
Tripp Lite
47
Skladem
300
Továrna
1 : 1 331,12000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníST (2)ST (2)-Dvojitý zipRiser, Zipcord62,5/12598,4' (30,0m)S několika režimy, DuplexníFDDI, OFNR
MFMF-3ATPXXX
MFMF-3ATP050
FIBER OPTIC CBL MPO-MPO 5M
Bel Inc.
53
Skladem
1 : 1 587,15000 Kč
Sáček
-
Sáček
AktivníMPOMPO0,12" (3,0mm)--50/12516,4' (5,0m)S několika režimy, OM3-
N820 M Series
N820-30M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M
Tripp Lite
73
Skladem
480
Továrna
1 : 1 764,16000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní-Dvojitý zipNízkodýmivý, Zipcord50/12598,4' (30,0m)S několika režimy, Duplexní, OM3LSZH
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
119
Skladem
1 : 293,95000 Kč
Sáček
-
Sáček
AktivníZástrčka ToslinkZástrčka Toslink0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0m)--
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
201
Skladem
1 : 333,92000 Kč
Krabice
-
Krabice
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)--62,5/1253,3' (1,0m)S několika režimy, Duplexní, OM1-
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP020
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Bel Inc.
185
Skladem
1 : 354,25000 Kč
Krabice
-
Krabice
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)--62,5/1256,6' (2,0m)S několika režimy, Duplexní, OM1-
F91BN1NNNSNM003
F91BN1NNNSNM003
OS2 1 FIBER 900UM BUFFERED PATCH
Panduit Corp
140
Skladem
1 : 367,50000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLCKabel0,04" (1,0mm)Drásané vlákno-9/1256,6' (2,0m)S jedním režimem, Simplexní, OS2-
N816-xxM
N816-01M
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLEX 1M
Tripp Lite
226
Skladem
670
Továrna
1 : 390,11000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
AktivníLC duplexníDuplexní SC-Drásané vláknoNízkodýmivý50/1253,3' (1,0m)S několika režimy, DuplexníLSZH
DIGITUS-DK-2622-SERIES
DK-2622-10
FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
112
Skladem
1 : 473,02000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníDuplexní SCDuplexní SC0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/12532,8' (10,0m)S několika režimy, Duplexní-
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-05
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Assmann WSW Components
230
Skladem
1 : 539,02000 Kč
Hromadné balení
Hromadné balení
AktivníLC duplexníLC duplexní0,12" (3,0mm)Drásané vlákno-62,5/12516,4' (5,0m)S několika režimy, Duplexní-
Zobrazuje se
z 31 627

Optické kabely


Optické kabely jsou vedení, která obsahují skleněné nebo plastové vlákno uzavřené v opláštěném materiálu.